Komentarze do notki Ciąg dalszy mojego nudnego życia:)

Ciąg dalszy mojego nudnego życia:) 
22. września 2002 19:15:00
linkologia.pl spis.pl

Mam wszystkiego serdecznie dosyć....... . Moja pojebana rodzinka musiala mi przypomniec o szkole , no bo jak by inaczej.... :(. Jest mi bardzo źle. Prawdą jest iż prawda w oczy kole. Prawdą jest również fakt , że nie mogę odnależć sie w w nowej szkole. Nie jestem osobą rozchwytywanią i wszychstronnie lubianą. Nie wiem co zrobić. Jak mam sie zmienić? Pomocy...... . Mam nadzieję ,że już nic gorszego nie może się wydarzyć. Jeżeli jednak się mylę- z następnej takiej wpadki nie wyjdę chyba żywa :). Mam też wielką nadzieję, że nowy dzień przyniesie pozytywne zmiany.

 

*puma* : :

freak_g.
22. września 2002 19:34:00
ja też jestem w nowej szkole, tyle, że w liceum. i nie jestem zachwycona. szczególnie tym, że już pod koniec pierwszego tygodnia zrobiła się w mojej klasie paczka ok. 8 osób, która ignoruje pozostałe 21 osób. kiedys może bym sie tym przejęła, teraz rozumiem, że są ważniejsze sprawy od zgranej klasy. mam nadzieję, ze też wkrótce do dostrzerzesz. pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga :)
Qeasy
22. września 2002 19:18:00
Yo yO Yo widze ze weszlas teraz do nowej budy czyli gimnazjum:)powodzenia ale tak za w drugim polroczu sie oswoish i bedziesh miakla duzo nowych przyjaciol serio serio przeszlam to samo:)papa